3e RONDE VAN TWENTE - JUNIOREN

                        Uitslag Rit in lijn over 137 km

                            te Enter op 9 Juli 2016
            Organisatie: Stichting Ronde van Twente-AWV De Zwaluwen

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  57 Meijer, Gijs              Monkeytown Cycling TeamA     3:10:20
  2  44 Bootsveld, Jelle          Hanzerenners Zwolle          3:10:50     0:30
  3  99 Stoelwinder, Roelof       Kapenga B                    3:10:57     0:37
  4  31 van Noppen, Antonie       DRC de Mol A                 3:11:10     0:50
  5  68 Olde Meierink, Lars       OWC Oldenzaal A               z.t.
  6   6 Vrielink, Yannick         Achterhoek 2000 B             z.t.
  7  60 Coster, Patrick           Noordwesthoek A               z.t.
  8  93 Zuidema, Joël             UWTC de Volharding A          z.t.
  9  43 Schulten, Chiel           Hanzerenners Zwolle           z.t.
 10 157 Wuyts, Mathijs            Kalas Cycling Team 99         z.t.
 11 102 Ketelaars, Xavier         Willebrord Wil Vooruit A      z.t.
 12  55 van der Veekens, Mel      Monkeytown Cycling TeamA      z.t.
 13   2 Lubbers, Maarten          Achterhoek 2000 A             z.t.
 14  62 Varweg, Christian         Noordwesthoek B               z.t.
 15   1 Bloem, Joren              Achterhoek 2000 A             z.t.
 16 135 Pieters, Bram             WV De Jonge Renner A          z.t.
 17   3 Meijer, Niek              Achterhoek 2000 A             z.t.
 18 101 Haest, Kevin              Willebrord Wil Vooruit A      z.t.
 19  59 Arendshorst, Jelmer       Noordwesthoek A               z.t.
 20 154 Appelman, Stefan          ZWC D.T.S. B                  z.t.
 21  18 van Benthem, Patrick      CRT Raalte-CC;75 A           3:11:39     1:19
 22 143 Kieft, Lennart            WV Noord-Holland             3:11:57     1:37
 23 121 van Capel, Menno          WV Avanti                     z.t.
 24  24 Agterberg, Kyle           District Midden               z.t.
 25 153 Veling, Quinten           ZWC D.T.S. A                  z.t.
 26  92 van Krimpen, Jeroen       UWTC de Volharding A          z.t.
 27 100 Maas, Danny               Willebrord Wil Vooruit A      z.t.
 28 151 van Seijst, Douwe         ZWC D.T.S. A                  z.t.
 29  11 Dijkstra, Daan            AWV de Zwaluwen A             z.t.
 30  67 de Bot, Lars              OWC Oldenzaal A               z.t.
 31 142 Hooiveld, Mike            WV Noord-Holland             3:12:10     1:50
 32  78 Karstel, Twan             RWC Ahoy                      z.t.
 33 108 Vester, Sebastian         Kapenga A                    3:12:53     2:33
 34  17 Weulink, Meindert         CRT Raalte-CC;75 A           3:13:18     2:58
 35  96 Boersma, Sietse           UWTC de Volharding B         3:13:31     3:11
 36 128 Tellegen, Sven            WV de IJsselstreek A          z.t.
 37 132 Beelen, Niels             WV de IJsselstreek B          z.t.
 38 123 de Leng, Mathijs          WV Avanti                     z.t.
 39  94 Buijs, Leon               UWTC de Volharding B          z.t.
 40 133 Beije, Robin              WV De Jonge Renner A          z.t.
 41  70 Hesselink, Jermo          OWC Oldenzaal B               z.t.
 42  52 Harms, Roy                Meteoor-Fr Leeuw-Ebberns      z.t.
 43 118 Warnier, Koen             de Amstel-ASC Olympia         z.t.
 44 136 Manders, Tom              WV De Jonge Renner B          z.t.
 45 141 Goene, Victor             WV Eemland                    z.t.
 46  10 Griemink, Niels           AWV de Zwaluwen A             z.t.
 47 104 Knoppert, Martijn         Willebrord Wil Vooruit B      z.t.
 48  32 Groot, Coen               DRC de Mol A                  z.t.
 49 160 Groot, Nick               Monkeytown Cycling TeamB      z.t.
 50 158 Szedelyi, Tomas           Kalas Cycling Team 99         z.t.
 51 106 Otten, Bas                Kapenga A                     z.t.
 52 134 Schoormans, Rav           WV De Jonge Renner A          z.t.
 53 140 Raven, Mike               WV Eemland                    z.t.
 54  38 de Groot, Noah            GRC Jan van Arckel            z.t.
 55 139 Mastebroek, Lars          WV Eemland                    z.t.
 56  97 Weerman, Cor              Kapenga B                     z.t.
 57   4 Leemreize, Gijs           Achterhoek 2000 B             z.t.
 58 129 Harmeling, Sten           WV de IJsselstreek A          z.t.
 59  73 van Horen, Noah           Buitenl-Tempo-Licht Verz      z.t.
 60  88 Kuiten, Arjan             TWC de Kempen                 z.t.
 61  37 Scherpenzeel, Jelle       GRC Jan van Arckel            z.t.
 62 119 van Diemen, Friso         de Amstel-ASC Olympia         z.t.
 63  98 Krijnsen, Jobbe           Kapenga B                    3:13:40     3:20
 64  91 Molenaar, Alex            UWTC de Volharding A          z.t.
 65   8 Vegter, Daan              ARTV de Adelaar               z.t.
 66 114 de Jong, Aron             WRV de Peddelaars B          3:13:42     3:22
 67  28 Hakvoort, Joost           District Oost                 z.t.
 68  19 Trip, Rik                 CRT Raalte-CC'75 B            z.t.
 69 138 Roelands, Jan             WV De Jonge Renner B          z.t.
 70  34 Noorlander, Stefan        DRC de Mol B                  z.t.
 71 144 Vertelman, Bram           WV Noord-Holland             3:13:47     3:27
 72  76 van Bommel, Thomas        RWC Ahoy                      z.t.
 73  80 Schröder, Merijn          Stormvogels Veendam           z.t.
 74  15 Kalvenhaar, Stijn         AWV de Zwaluwen B            3:13:50     3:30
 75  71 Lansink, Tim              OWC Oldenzaal B              3:13:51     3:31
 76 152 Timmers, Tom              ZWC D.T.S. A                 3:14:01     3:41
 77  13 Rotman, Niels             AWV de Zwaluwen B            3:14:03     3:43
 78 131 van de Weg, Joël          WV de IJsselstreek B         3:14:06     3:46
 79  56 Kemper, Mick              Monkeytown Cycling TeamA     3:14:34     4:14

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.187 km/u

3e RONDE VAN TWENDE - NIEUWELINGEN

                         Uitslag Rit in lijn over 81 km

                            te Enter op 9 Juli 2016
            Organisatie: Stichting Ronde van Twente-AWV De Zwaluwen

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  66 van Ekeren, Niels         Monkeytown Cycling Team      1:49:06
  2  63 Koster, Adne              Meteoor Assen Rhoden          z.t.
  3 120 Rijsdijk, Nathan          Westland Wil Vooruit A        z.t.
  4 106 van Uden, Casper          UWTC de Volharding A          z.t.
  5  45 Kroonen, Max              KWC Kampen A                  z.t.
  6 158 Kamp, Ryan                WV De Jonge Renner B          z.t.
  7  52 van Belle, Bas            LRTV Swift A                  z.t.
  8  88 Reijtenbagh, Lennart      RWC Ahoy                      z.t.
  9  15 Spenkelink, Ian           AWV de Zwaluwen A             z.t.
 10 137 Geleijn, Owen             WTC de Amstel B               z.t.
 11  44 Baak, Jord                KWC Kampen A                  z.t.
 12 111 Heijnen, Philip           UWTC de Volharding B          z.t.
 13  53 Kopecky, Tomas            LRTV Swift A                  z.t.
 14  94 Burgmans, Rick            TWC de Kempen                 z.t.
 15  95 Dirven, Roy               TWC de Kempen                 z.t.
 16 170 Schuurman, Sep            WV Schijndel A                z.t.
 17 169 Jansen, Nils              WV Schijndel A                z.t.
 18  92 Sips, Timo                RWV De Spartaan               z.t.
 19  49 Hendrikx, Mees            Lares-Doltcini                z.t.
 20  97 ten Boske, Kars           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 21  99 van Gestel, Luuk          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 22  46 Siderius, Mike            KWC Kampen B                  z.t.
 23 138 van der Pijl, Ruben       WTC de Amstel B               z.t.
 24 124 van Rijsbergen, Ties      Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 25  80 Loohuis, Lars             OWC Oldenzaal A               z.t.
 26 110 Buitendijk, Ruben         UWTC de Volharding B          z.t.
 27  91 Hoekjen, Hugo             RWV De Spartaan               z.t.
 28  67 Prins, Bram               NWHoek-IJssellsteek A         z.t.
 29  98 van de Put, Luke          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 30  41 Bakker, Sjoerd            HRTC Hoorn                    z.t.
 31  16 Lamberink, Steyn          AWV de Zwaluwen B             z.t.
 32 171 Uptegrove, Pete           WV Schijndel A                z.t.
 33 179 Boven, Lars               AWC de Zwaluwen C             z.t.
 34 159 Räkers, Martijn           WV De Jonge Renner B          z.t.
 35 157 Hassert, Sven             WV De Jonge Renner B          z.t.
 36 176 Veenhoven, Rick           ZWC D.T.S.                    z.t.
 37  25 Vink, Mitchell            District Midden               z.t.
 38 108 Willemsen, Mees           UWTC de Volharding A          z.t.
 39 134 Leijnse, Enzo             WTC de Amstel A               z.t.
 40  96 Kanen, Kelvin             TWC de Kempen                 z.t.
 41 155 van Veenendaal, Hidde     WV De Jonge Renner A          z.t.
 42 123 Vijverberg, Sven          Westland Wil Vooruit B        z.t.
 43  27 Michielsen, Manuel        District Midden               z.t.
 44 102 de Jong, Frank            TWC Pijnenburg A              z.t.
 45 112 Ruijter, Stijn            Uithoorn-de Kampioen          z.t.
 46  61 Tigelaar, Jans            Meteoor Assen Rhoden         1:49:19     0:13
 47 145 Breederveld, Heijme       WV Beet-it Volendasm         1:49:21     0:15
 48 178 Morsink, Jesse            AWC de Zwaluwen C            1:49:23     0:17
 49 129 de Vries, Rick            WRV de Peddelaars            1:49:24     0:18
 50 107 Schoolenaar, Dion         UWTC de Volharding A          z.t.
 51  14 Pluimers, Rick            AWV de Zwaluwen A            1:49:42     0:36
 52  47 Jansen, Cornee            KWC Kampen B                 1:50:06     1:00
 53 125 Haest, Jeroen             Willebrord Wil Vooruit       1:50:22     1:16
 54  11 Wever, Yorik              ARTV de Adelaar              1:51:40     2:34
 55  64 Beerepoot, Stanley        Monkeytown Cycling Team      1:51:53     2:47
 56 151 de Schepper, Ward         Breda-ZWH-Middelkamp B       1:51:55     2:49
 57 119 Brabander, Nick           Westland Wil Vooruit A       1:53:05     3:59
 58 164 van der Peet, Yoep        WV Eemland A                 1:53:22     4:16

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.546 km/u